81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Düzce Özel Çağsu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Özel Çağsu Hastanesi üroloji bölümü olarak hem yenidoğan sünneti hem çocuk sünnetleri oldukça profesyonel bir şekilde yapılmakla birlikte hijyen ve temizlik kurallarını ön planda tutulmaktadır. Düzce’de yer alan tek özel hastane olan Düzce Özel Çağsu Hastanesi sünnet yapılmak istenen bebeklerin kolaylıkla sünnet edilmesini sağlamaktadır.

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Tedavi Yorumları

Sürekli gittim Avmlerde, ve 5 yildizli otellerde kullanılan temizlik ürünleri ile karşılaşıyorum. Bu da beni güvende ve özel hissetmemi sağlıyor.Hastane personelinin bu konuda ilgi ve alakalı oldugunu düşünüyorum.
Milletin yorumlarına bakınca aynı hastaneye mi gittik acaba diye bir düşündüm. Cildiye ve dahiliye de işim oldu. İkisinde de problem yoktu. Zamanında girdim. Dahiliyeye kansızlık için gittim. 4 den 9 a yükseldi kanım ve doktorum cok ilgili. İlgilenmeye de devam ediyor. Teşekkürler çagsu
Dr. Ümit beyden çok memnun kaldık Allah kendisinden razı olsun ne muradı varsa versin her zaman hastamız hakkında bilgi verdi ne zaman arasak ulaştık hiç sıkılmadan her seferinde bizi bilgilendirdi çok memnun kaldık hocam başarılarınız daim olsun ayağınıza taş değmesin tüm ekibimize ve size çok teşekkür ederim sağolun hastane yönetimi eğer bu mesajlar dikkate alınıyorsa Ümit beye bir teşekkür edilirse sevinirim.

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Çağsu Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu / DÜZCE
Tel: 0.380.5241666 – Faks: 0.380.5247741

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir