Çorlu Özel Optimed Hastanesi Sünnet Fiyatları

Tekidağ2ın kalbinde ulunan ve toplamda 14 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Özel Tekirdağ Optimed Hastanesi 200’ü aşkın yatak kapasitesi ile ve 5 tam donanımlı ameliyathanesi ile hasta haklarına saygılı ve etik değerlere önem veren bir yapıda hizmet vermektedir. Tekirdağ’da verdiği hizmet ve arge çalışmaları ile her gün kendini daha fazla geliştiren Özel Optimed Hastanesi aynı zamanda helikopter pisti bulunan nadir hastanelerden biri olmaktadır. Optimed hastanesinde çocuklarına sünnet yaptırmak isteyen aileler için oldukça değerli bir hastahane olmaktadır.

 

Özel Optimed Hastanesi Tedavi Yorumları

Hastanenizde eşim Genel Cerrahi Doktoru Onur bey’e ameliyat oldu, gerçekten mükemmel bir doktor. sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.. hastanede kaldığımız süre boyunca ilgi ve alakasından ötürü Oğulcan Bey’e de teşekkür ediyorum..
Doktorları ve hemşireler tüm personelinden ilgi alaka güler yüzlü başarılarında dolayı cok teşekkür ederiz özellik kalp ve damar cerrahi si uzman op. Doktorum Hüseyin Anasız hocama da ayrıca teşekkür ederim ilgi ve alakasndan dolayı inşallah baypas amaliyatımda başarılı gecer doktorumla taburcu olurken mutluluk fotosu da atarım
Uzun zamandır arayışını sürdürdüğüm Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorunu Optimed Hastanesi’nde buldum. Burun estetiği ameliyatımı yapan çok değerli hocam Op. Dr. Nurhan ÖZBABA’ya ve Özel Optimed Hastanesi’nde geçirdiğim süre boyunca her türlü hizmeti kusursuzca gösteren personele sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Çorlu Özel Optimed Hastanesi Sünnet Fiyatları

Tekirdağ Optimed Hastanesi İletişim Adresi

Çerkezköy Optimed Hastanesi

Atatürk Caddesi No: 118, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
(0282) 726 05 55

Çorlu Optimed Hastanesi

Salih Omurtak Caddesi No: 58/C, 59500 Çorlu/Tekirdağ
(0282) 726 05 55

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir