Bodrum Özel Acıbadem Hastanesi Sünnet Fiyatları

2012 yılından beridir hizmet sunan ve genel amaçlı bir hastane olan Özel Bodrum Acıbadem Hastanesi 26.000 metrekare kapalı alan üzerinde kuruluş olup, 104 yatak kapasitesine sahiptir. 4 Ameliyathanesi ve 10 adet asıl gözlem yatağı ile hizmet sunmaktadır.

Bodrum ve Bodrum çevresinde yaşayanların sıklıkla tercih ettiği bir hastane olan ve yerli, yabancı turistler tarafındanda sıklıkla tercih edilen Özel Bodrum Acıbadem Hastanesi Tüm branşlarda hizmet vermektedir.

Yenidoğan, çocuk, bebek sünnet işlemlerinin profesyonelce yapıldığı bu hastanede birbirinden güzel geri dönüş yorumlar bulunmaktadır.

Bazı hastaneler vardır gittiğinizde huzur bulduğunuz ve hep güvende hissettiğiniz işte Bodrum Özel Acıbadem Hastaneside onlarda biri diyebiliriz.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Tedavi Yorumları

Çok güzel bir hastane. Oğlumun Sünnetini burada yaptırdık.
İç Hastalıkları Doktoru Halil Ertürk çok ilgili, bilgili, profesyonel. Bugüne kadar hastalığım ile ilgili en doğru tespit/tetkik/tedavi/öneri yapan doktor olup, kendisine başarılarının devamını diliyorum.
Bodrum Acıbadem Hastanesi’nin kıymetli doktoru Ali Veysel Uluğ , annemiz Hatice Güner Gençere hastalığı boyunca gösterdiği ilgi ve emeğine ömür boyu minnettar kalacağız.Kendisine çok çok teşekkürler eder,böyle bir değerli doktoru bize kazandıran Acıbadem Hastanesi’ne de ayrıca teşekkürler ederiz.
Oğlum doğduktan 15 gün sonra Bodrum’a taşındık ve Bodrum Acıbadem Hastanesi’nde Doç.dr Özlem hanımla tanıştık. İyiki tanışmışız. İlgisi ve dikkati sayesinde oğlumdaki idrar yolu enfeksiyonunu önceden farkettik ve tedavi ettik. Yine oğlumdaki süt alerjisi konusunda bize çok yardımcı oldu ve yönlendirdi. Her zaman güleryüzlü ve çok ilgiliydi. Şuan başka şehirde olsakta kendisine 7/24 ulaşabiliyorum ve oğlumu kontrolleri için kendisine götürüyorum. Hem iyi bir doktor hem de çok şefkatli ve sevecen bir insan. İyiki var.
Doç. Dr. Özlem Naciye Atan Şahin doktorumuzla oğlum 8 aylıkken gösterdiği ilgi ve alakayı oğlum 5 yaşına geldi hala aynı Güler yüz tatlı dil ilgi ve en önemlisi bilgisiyle bizi her zaman odasından mutlu çıkardı. Bebeklerin ve çocukların psikolojisinden o kadar iyi anlıyor ki oğlum doktora gideceğiz deyince korkmak yerine mutlu oluyor. Bodruma gelen herkese tavsiye ederim.

Bodrum Özel Acıbadem Hastanesi Sünnet Fiyatları

Acıbadem Bodrum Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: Ortakent Mah. Gölbaşı Sok. No:11, Bodrum / Muğla
TELEFON: +90 252 311 4444

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir