Bayburt Sünnet Fiyatları

Bu konuda Bayburt şehrinde yaşayan aileler için Bayburt Sünnet Fiyatları ile birlikte Bayburt şehrinde Sünnet yapan hastaneler listesine yer verdik.

Sünnet işleminden sonra en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biride sünnet sonrası hijyen kuralları olmaktadır. Sünnet işleminden sonra çocuğa sünnet bölgesinin temizliğini öğretilmeli ve sık sık sabunla yıkaması öğretilmelidir.Hijyen açısından en çok bakterinin bulunduğu kasık bölgesinin temizliği bu yaşta öğretildikten sonra ömür boyu unutulmamaktadır.  Hijyen hem sağlık açısından hem dini açıdan büyük bir önem arz ettiğinden kaynaklı olarak bölgede mikrop oluşumunu engellemek maksadıyla çocuğun her idrar sonrası bölgesini temizlemesi gerektiği ve nasıl temizlemesi gerektiği öğretilmelidir.

Bayburt Özel Ve Devlet Hastanesi Sünnet Fiyatları

2023 Sünnet Fiyatları
Yapılan YerEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatOrtalama
Özel Hastane Sünnet Fiyatları1.500 TL10.000 TL3.000 TL
Özel Klinik Sünnet Fiyatları2.000 TL15.000 TL4.000 TL
Devlet Hastanesi veya Üniversite HastanesiÜcretsizÜcretsizÜcretsiz
Bu tabloda hem özel hastane, hemde devlet hastanelerinde aynı zamanda sünnet işleminin fiyatı yer almaktadır. Aynı zamanda fiyatlar ortalama fiyatlar olmakla birlikte orta halli bir özel hastane ile çok çok lüks bir hastane fiyatlarını bir karşılaştırmamak gereklidir.
Not: Sünnet'in neden yapıldığını çocuğunuza anlatmanız ona dini olarak bir anlam kazandıracaktır.

bayburt sünnet fiyatları

Bayburt’ta Sünnet Yapan Hastaneler

  • Bayburt Devlet Hastanesi

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir