Batman Özel Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Batman Merkez’de faaliyet gösteren 2007 yılından beri aktif bir şekilde hizmet veren Batman Medicalpark Hastanesi 14.800 metrekare alanda hizmet vermekle birlikte 132 yatak ile hizmet vermektedir. 40’tan fazla alanında uzman hekim ile hizmet veren Özel Medicalpark hastanesi sünnet yaptırmak isteyen ailelerin bir numaralı tercihleri arasında yer almaktadır. Batman şehrinde mükemmel bir yapıda olması ve profesyonel bir şekilde hizmet vermesinin yanında uygun fiyatları ilede tercih edilmektedir.

Özel Medicalpark Hastanesi Tedavi Yorumları

Sağlığınızı düşünüyorsanız ugrayabileceginiz tek adres ortopedi iç hastalıkları kardiyoloji üroloji kadın doğum sağlık adına her şeyhastalıkla ilgili tüm branşlar burda en doğru tedavi temiz ortam güler yüzlü personel sağlık merkezi.
Check up için gittim. Gayet güzel ilgilendiler. Özel sağlık sigortası bölümünde çalışan arkadaşlara teşekkürler.
Batman medikal park hastanesi bölgenin en kaliteli guleryuzlu işinin hakkını fazlasıyla veren bir hastane kesinlikle en ufak bir sağlık sorununda hep gidipte memnun kaldığım bir yer 90 km bize uzak ama deyer müdüründen doktoruna hastabakicisina kadar ilgi alaka en üst düzeyde Allah onlardan razı olsun. Başarılarınin devamını dilerim.
Bugün abimi götürdük.uzman dr.rezan gergin hocama .kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.bizimle tüm gün ilgilendi hatta bizimle hematoloji bölümüne kadar da eşlik etti. Çok teşekkür ederiz. İyiki sizin gibi doktorlar var.

Batman Özel Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Batman Medical Park Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Ziyagökalp, Atatürk Blv. No: 141, 72060 Batman Merkez/Batman
Telefon: 444 4 484

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir