81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Antalya Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Antalya’da hizmet verdiği ilk andan itibaren adından oldukça güzel bir şekilde söz ettiren ve sadece ülkemiz halkına değil, Tüm Dülya halkı tarafından tercih edilerek gelinen bir hastane olmaktadır. Özel Medical Park Hastanesi Sünnet işlemlerinde tercih edebileceğiniz hastanelerden biri olmaktadır.

Antalya ilinin Lara ilçesinde faaliyet gösteren Antalya Medical Park Hastanesi Sünnet işlemleri için hem Çocuk Cerrahisi doktoru hemde Üroloji doktorlarına aynı anda ev sahipliği yapmaktadır. Çocuk Cerrahisi tarafından yapılan iş ve işlemlerde oldukça deneyim sahibi Uzman Doktorlara ev sahipliği yapmaktadır.

Antalya Özel Medical Park Hastanesi Toplamda 84 poliklinik olmak üzere 228 yatak, 34 yenidoğan yoğun bakım, 73 yoğun bakım, 10 ameliyathane ve 33 branşta hizmet sunmaktadır.

Antalya Medical Park Hastanesi Tedavi Yorumları

Öncelikle Doktorunuz Hakkı İrgil’e minnetlerimizi sunarız. Oğlumun 6 aylıkken yapılan yanlış sünnetini ( şekil bozukluğu ) tek bir ameliyat ile sorunsuz ve normal haline getirmiştir. Oğlumun ameliyattan sonra morali ve yaşam motivasyonu inanılmaz etkiledi. Buradan doktor beye teşeķkürü borç bilirim. Saygılarımla.
Doktorumuz Hakkı İrgil hocamız ve sekreteri İlknur Şentürk Çelen hanıma gülen yüzleri ile endişelerimizi yenmemize yardım ettikleri için sonsuz teşekkürler 🙏🏼 Sağlık söz konusu olunca insan samimiyet ve gülen yüz istiyor.
Çocuk cerrahi doktoru Hakkı İrgil hocamızın ve sekteri İlknur hanımın ilgisine, güler yüzlülüğüne teşekkür ederim👏👏

Antalya Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Antalya Medical Park Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara Antalya
Çağrı Merkezi: 444 44 84
Telefon: 0 (242) 314 34 34

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir