Ankara Özel Yüzüncü 100. Yıl Hastanesi Sünnet Fiyatları

2005 yılında kurulan ve Ankaranın göbeği konumu olan Çankaya’da yer alan Özel 100. Yıl Hastanesi 76 adet yatak kapasitesine sahip bir hastahane olmaktadır. Sünnet işlemleri konusunda oldukça deneyimli Üroloji doktoru tarafından yapılan işlemler ve yenidoğan, Bebek çocuk ayrımı yapılamdan profesyonel şekide yapılmaktadır. Üroloji ile alakalı konularda deneyimleri ile tüm Türkiye’de kendini kanıtlamış Operatör Doktorlar ile çalışan Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Sünnet Fiyatları şöyle;

Özel Yüzüncü 100. Yıl Hastanesi Tedavi Yorumları

Ayrıca üroloji bölümünde görevli, hastalığımın tedavisi için ilgi ve alâkalarını esirgemeyen Sn. Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel hocama, Hemşire Badegül Koç’a ve diğer tüm arkadaşlara da çok teşekkür ederim.
Yüzüncü yıl hastanesinde üroloji bölümünde muayene oldum. Öncelikle üroloji uzmanı Mehmet Erol YILDIRIM’dan oldukça memnun kaldığımızı belirtmek isterim ayrıca hastane personelini de ilgilerinden dolayı tebrik ederim. Üroloji bölümünü de doktor Mehmet Erol YILDIRIMI tavsiye ederim.

Oğlum 4 aylıkken sünnetini gerçekleştirdi. Çok endişe ettiğimiz bu süreçte bizi çok rahatlattı. Bebeğimize sanki bir sinek ısırığıymış gibi gelecek şekilde sünnetini gerçekleştirdi. Nekahet süresinde tavsiyeleri de çok işe yaradı. Bebeğimiz normalin dışında hiçbir rahatsızlık göstermedi. Uyku düzeni bile bozulmadı. Bir hafta sonra ise tamamen iyileşmişti. İyi ki erkenden ve Doktor Erol beye yaptırmışız. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

fatih arslan hocama buradan çok teşekkür etmek istiyorum, kendisinin ilgisi alakası, bilgi birikimi ile alanında ender uzman doktorlardan birisi. Güvenle kendisini kbb alanında emanet edebileceğimiz bir doktordan öte dost bulduk. Kariyerinde nice başarılar elde eder inş

Ankara Özel Yüzüncü 100. Yıl Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Yüzüncü 100. Yıl Hastanesi  İletişim Adresi

Çağrı Merkezi :  0312 284 08 08
Adres:   Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:54 06530 Balgat Çankaya / Ankara

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir