Ankara Özel Umut Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Çankaya bölgesinde hizmet veren, teknolojinin sunmuş olduğu tüm yenilikleri kesintisiz sunan uzman doktor kadrosu ile eksiksiz yapısı ile her türlü tanı ve tedavi imkanları için büyük olanak sağlamaktadır.  Sünnet yaptırmak isteyen aileler için büyük bir olanak haline gelen Özel Umut Hastanesi Üroloji bölümündeki uzman doktorları ile sizlere hizmet vermeke için bekelemektedirler.

 

Ankara Özel Umut Hastanesi Yorumları

aşı için gittiğim hastanenin girişindeki danışmada görevli arkadaşımızla aşıyı yapan hemşire kardeşimizin ve özellikle Hava hemşirenin yakın ilgi ve alakalarına hayran kaldım.Gereçekten böylesine sıkıntılı günlerde yoğun çalışma sistemlerine rağmen sağlık çalışanlarının saygı ve ilgililerinide bırakmamaları ayrı bir takdir konusu doğrusu.Teşekkürler.
Bugün kulak burun boğaz bölümünde prof.dr. Davut AKTAŞ hocama gittim ..Alanında uzman ve güleryüzlü..Önceden uyguladıği tedavi mükemmel sonuç vermisti.Çok tesekkür ederim..
Annemin safrakesesi ameliyatinda emegi gecen basta genel cerrah Prof.Dr. Arif Ozdemir ve tum hastane ekibine cok tesekkur ederiz. Umut hastanesi beklentimizin cok otesinde profesyonel bir kadroya sahip. Kapidaki ilk karsilamadan, taburcu olana kadar hersey son derece sistemli, hasta ve yakinlarini rahat ettirici. Herkese gonul rahatligi ile tavsiye ederiz.
Öncelikle doktorlarımıza sonrasında çalışan sağlık görevlilerine teşekkür ediyorum. ameliyat öncesi ve sonrası için gayet ilgililerdi. bu bizi ailecek çok rahatlattı. bu arada babam menüsküs ameliyatı oldu.

Ankara Özel Umut Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Umut Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72  Kavaklıdere / Çankaya / Ankara
Telefon: 0 312 466 38 38       –    0 850 511 18 81

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir