Ankara Özel Polatlı Can Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’nın Polatlı ilçesinde hizmet veren 26 adet doktor kadrosu ve 33 yatak kapasitesi ile Polatlı ilçesinde bir harikalar yaratmaktadırlar. Sünnet işlemlerini gerçekleştiren üroloji bölümünde birbirinden kaliteli 2 adet operatör doktor ile hizmet veren Özel Polatlı Can Hastanesinde ortalama yıllık 7500 adet ameliyat yapılmaktadır. Sünnet işlemlerinde titizlikle ve sonuç odaklı çalışmalarından  kaynaklı oldukça rağbet görülen Özel Polatlı Can Hastanesi Sünnet Fiyatları şöyle,

Özel Polatlı Can Hastanesi Tedavi Yorumları

Muhteşem bir hizmet Güleryüz hatsafada Polatlinin en iyi sağlık kurumu.Doktor Alper Bey gönül isterdi daha erken tanışmayı.
Ankara standartlarına göre fiyatları gayet uygun. Hizmet gayet güzel. Personel gayet güler yüzlü. Polatlımızın ilk ve tek özel hastanesi. Size teşekkür ederiz.
Dr Savaş Seçen ne ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz. İlk defa bir hastanede başhekimin odaya gelip memnuniyetimizi sorduğunu gördük. Bütün çalışanları güler yüzlü hepsine sonsuz teşekkürler.
Ankara’ nın fiyat yönünden en hesaplı hastanesi ,doktorları çok iyi ,işiniz çabuk ve hastanede yorulmadan kaliteyle bitiyor

Ankara Özel Polatlı Can Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Polatlı Can Hastanesi İletişim Adresi

Yeni Mah. Gordion Cad. No:1 Polatlı / ANKARA
Telefon: +90 312 621 41 41

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir