Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’da Yenimahallede bulunana ve 15.000 metrekare alan üzerine kurulu olan 15 katlı ve 140 yatak kapasitesine sahip olan bölgenin lider konumundaki Özel Hastane statüsünü elinde bulunduran 40 farklı poliklinikte 350 personeliyle hizmet vermektedir. Sünnet işlemleri için tercih edeceğini yegane hastanelerden biri olan Özel Ortadoğu Hastanesi sünnet işlemlerinde uzman doktorlarıyla hizmet vermektedir. Özel Ortadoğu Hastanesi Sünnet Fiyatı şöyle;

 

Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Tedavi Yorumları

Hastalığım süresince bana büyük bir özen gösteren ve sağlığıma kavuşmamda önemli rol oynayan Üroloji Doktoru Sayın Uzm Dr Yıldırım YILMAZ’a ve tüm hastane personeline yakın ilgilerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Hastahanede kalmış olduğumuz süre boyunca bizlerden her türlü yardımı ve desteği esirgemeyen 7. Katta görevli Hemşirelere ve özellikle sıcak kanlı ve güler yüzlü İrem Demir hanıma çok teşekkür ederiz.
Yaklaşık 2 senedir çocuğum, eşim ve kendim için gittiğim bir hastane. Şimdiye kadar hiç bir terslik veya sıkıntı yaşamadım.Tam tersine personel ve doktorlar ilgili ve bizleri çoğu konuda bilinçlendirdiler ve yardımcı oldular.
Ameliyatımı sorunsuz yapan Prof. Dr.Ersin Erdoğana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Omirilik veya belinde darlıktan dolayı yürümekte zorlanan herkese öneririm.

Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi İletişim Adresi

Adres:  İvedik Caddesi No: 61 Yenimahalle | ANKARA
Telefon: +90 312 315 55 45    Telefon: 0 850 800 9696

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir