Ankara Özel Natomed Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Mamak’ta hizmet veren ve Mamak’taki tek özel hastane olma ünvanını elinde taşıyan Özel Natomed Hastanesi 70 yatak kapasitesine sahip bir hastahane olmaktadır. 20 poliklinikle hizmet veren Özel Natomed Hastanesi, 6500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu bir hastahane olmaktadır.  Sünnet işlemini geçekleştiren ve alanında uzman olan Üroloji doktorları sayesinde hızlı işlemler yapılmaktadır. Ankara Özel Natomed Hastanesi sünnet Fiyatları şöyle;

 

Ankara Özel Natomed Hastanesi Tedavi Yorumları

Oğlumun sünneti için gelmiş olduğum Özel Natomed Hastanesi Genel Cerrahi uzmanı ve hemşirelerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.
Mükemmel bir hastane calışanlar doktorlar okadr ıyıler ki cok memnunum onlarla olmaktan gögus doktorlarım öncelikle emel hocam ve sonrasında Faruk aydın hocam Allah razı olsun sizden
Yabancı olduğum için gittim hastanelerde zorluk çekiyordum buraya arkadaşım tavsiyesi ile gitmiştim ve çok memnunum kaldım çalışan personel çok güzel saygıyla konuşuyorlar kadın doğum doktoru Ahmet Hicran çök iyi doktor herkese tavsiye ederim)
Kızımparmağı kesilmesi ve tendon kopması sonucunda Natomed Hastanesi’nde fizik tedavi gördü.Selver hanımın uygulamasi başarısı ve titizliği sayesinde tedavimizden istediniz sonucu aldık. Emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. İşi iyi bilenin yapması çok önemliydi. Yeter Hanım ve diğer fizyoterapist arkadaşların güler yüzle samimi yaklaşımlarından dolayı da kendilerine çok teşekkür ederim.

Ankara Özel Natomed Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Natomed Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Natoyolu Cad. No:55 Mamak /Ankara
Telefon: 0 312 389 89 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir