Ankara Özel Memorial Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’nın göz hastanelerinden biri olan Ankara Özel Memorial hastanesi mükemmeliyetçi yaklaşımı ve ilklerin hastanesi olmaktadır. Mükemmel yapısı, otoparkı, personeli, hemşiresi, uzman doktorları sayesinde hemen hemen her alanda mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün hale gelmektedir. 230 yatak kapasitesi ve 11 ameliyathane ve 63 poliklinikleri hizmet vermektedir. Ankara Özel Memorial hastanesi sünnet fiyatları şöyle,

Ankara Özel Memorial Hastanesi Tedavi Yorumları

Op. Dr. Ahmet Güdeloğlu bir yakınımı muayene etmişti, o kadar ilgili, o kadar mütevazi, o kadar candan bir abi gibi ilgilenmişti ki anlatamam. Şuan Memorial’de mi bilmiyorum ama Üroloji alanında bir rahatsızlığınız varsa; Florida’da uzmanlık eğitimini almış olan bu abimizi nerede olursa bulun.
Benim oğlumun Doğumu Ankara memorial hastanesinde gerçekleşti çok güzel sorunsuz çok memnun kaldığımız hastane ve Bülent Alp aydın hocamıza çok teşekkürler ediyoruz ekibini ve hastane personeline çok teşekkür ediyoruz oğlumun kardeşinde görüşmek dileklerimizle ellerinize sağlık
Oğlum Yağız’ın doğumu ve sünneti bu hastanede gerçekleşti ve girişten çıkışa kadar tek kelime ile kusursuzdu, oğlumun kontrolü için halen aylık sevgili doktorumuz Faruk Barış ELVERİCİ’yi ziyaret ediyoruz, tüm hastane yönetimi ve oğlumun sünnetini gerçekleştiren Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN hocama çok teşekkür ediyorum.
Merhaba ben Ankara Memorial de bir ay önce ameliyat oldum ve her şekilde çok memnun kaldım.Doktorum ve hemşirelerin ilgisi alakası çok güzeldi beni hiç incitmediler diyebilirim.Her şey için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye aderim.

Ankara Özel Memorial Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Memorial Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Balgat Mah. Mevlana Blv. 1422. Sok. No: 4, 06520, Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 253 66 66

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir