Ankara Özel Medicana Hastanesi Sünnet Fiyatları

2008 yılından beri Ankara’da hizmet veren özel Medicana hastanesi dünya standartlarında hizmet vermektedir. 20.000 metre² kapalı alan üzerine kurulan özel Medicana hastanesi 50 branşta 120 hekim ve sekiz kişilik personel ile hizmet vermektedir. Toplamda 207 yatak kapasitesi bulunan özel Medicana hastanesi en iyilerin tercih ettiği bir hastane olmaktadır. Alanında profesörlerin oluşturduğu bölümleriyle hemen hemen her alanda profesyonel hizmet vermektedir. Sizde evladınızı sünnet ettirmek istiyorsanız özel Medicana hastanesi bu iş için en uygun hastane olmaktadır. Özel Medicana hastanesi sünnet fiyatları şöyle;

 

Ankara Özel Medicana Hastanesi Tedavi Yorumları

İlgili hastanesizden bu gün itibari ile taburcu oldum. Özellikle Üroloji Dr. Yıldırım Yılmaz Hoca ve 9. Kat organ nakli bölümü hemşirelerinden Gizem hanım, Zeynep hanım, Hüsniye hanım, makbule hanım, Hazal Hanımdan çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.
Kaldığımız 4 gün boyunca 6. kat hemşireleri çok iyi ve ilgililerdi çok teşekkür ederiz. Sena, Esma ve Ayşenur hemşireye ayrıca teşekkür ederiz.(mehmet sezen)
Hastahane doktorlarının hastalarla ilgilenişi,11.kat hemşirelerin hastalara karşı şevkati ve temizlik görevlileri Gülçin Alkan ve Şükriye Özcan hanımların,odamızı titizlikle temizlemeleri ve her defasında bir isteğiniz varmı?Diye sormaları bizi fazlasıyla memnun etti.Hepsine teşekkürler.
30.04.2021 de kuzenime bobrek vererek nakil ameliyati olduk ulaş hocama cok teşekkür ederim nefroloji dktrumuz siren sezer hocama da cok tesekkur ederim 9.kattaki hemşireler den personele kadar ve yogun bakim hemsireleri dahil cok iyi davrandilar cok guzel muamele ettiler hepsinden Allah razi olsun

Ankara Özel Medicana Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Medicana Hastanesi İletişim Adresi

Adres:Söğütözü Mah. 2176. Cad. No.3 06520 Söğütözü/Ankara

Telefon:  0312 292 92 92
Çağrı Merkezi:  0850 460 6334

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir