Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’da üç farklı lokasyonda hizmet veren özel lokman Hekim hastaneleri Kavaklıdere, Sincan ve Keçiören bölgelerinde hizmet vermektedir. Her birinde birbirinden uzman doktor kadrosunun oluşturduğu Özel Lokman Hekim Hastanesi tam profesyonel hastane yaklaşımıyla hizmet vermektedir. Aynı zamanda beş yıldızlı otel konforunda sunduğu hastane hizmeti ile Ankara’nın en çok tercih edilen hastanelerinden biri olmaktadır. Lokman Hekim Etlik Hastanesi 100 yatak kapasitesine sahip, lokman Ekim akay hastanesi ise 101 yatak kapasitesi ve lokman hekim sağlık uygulama ve araştırma merkezi 216 yatak kapasitesine sahip olmaktadır. Lokman Hekim hastanesi sünnet fiyatları şöyle;

Lokman Hekim Akay Hastanesi Tedavi Yorumları

5 ay önce ve 1 hafta önce Üroloji bölümünde Prof.Dr.Özgür Uğurlu hocam iki önemli ameliyat oldum .Zor ameliyatların adamı olarak bilinen Sayın Özgür hocam başta olmak üzere tüm hastane personeline bu zor dönemde göstermiş oldukları özveriden dolayı teşekkür ederim
Check up hakkında bilgi almak istedim çok hızlı bir dönüş ile Melike Hanım aradı ve tüm gerekli bilgileri aktarıp iki gün sonrasına planlama yaptı. Bugün check up işlemlerini yaptırdım. Süreç çok profesyonel ve hızlı ilerledi. Hiçbir aksama olmadı ve aklımda soru işareti kalmadı. Check up paketinde 4 muayene vardı ve muayene olduğum her doktor ilgili, güleryüzlü konusunda uzman doktorlardı.
Acil olarak devlet hastanesinden sevkle hastanenize geldim. Geldiğim andan itibaren büyük bir ilgiyle karşılaştım. Özellikle kardiyolojideki dr lariniz ufuk hocam ve kağan hocama çok teşekkür ederim. Hasta saglliginin herşeyden önemli olduğunu bilen ve hastasına değer veren kişiler. Mükemmel iki hekim .
2 tane devlet 1 tane tip merkezi gezdikten sonra gittigim hastane. Nihayet bende ne oldugunu ortaya cikaran ürolog murat hocama ne kadar tesekkur etsem azdir. Üroloji bölumune agri ve batmalarim oldugu icin gittim. Bi poset ilac arti igne vs. Prostatit tanisi konuldu. 20 gun gecti batmalar gecti fakat agri devam edince tekrar gittim. Yine bir ton para bir poset ilac. Sonumuz ne olacak bilmiyorum ama hastanedeki üroloji doktoru murat hoca çok değerli bir insan.

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Sünnet Fiyatları

Lokman Hekim Hastaneleri İletişim Adresi

Ankara AKAY Lokman Hekim Hastanesi

Adres: Büklüm Sok. No: 4 Kavaklıdere / Ankara / TÜRKİYE
Telefon: 444 9 911

Ankara Lokman Hekim Üniversite Hastanesi

Adres: Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44 Sincan / Ankara / TÜRKİYE
Telefon: 444 9 911

Ankara Etlik Lokman Hekim Hastanesi

Adres: Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119 Etlik / Keçiören / Ankara / TÜRKİYE
Telefon: 444 9 911

2 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir