81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Ankara Özel Keçiören Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Ankara Keçiören ilçesinde yer alan hizmet anlayışıyla akıllarda tutturan özel Keçiören hastanesi modern tıp’ın gerektirdiği tüm tanı ve tedavilerde hizmet vermektedir. Keçiören’de yer alan ve bölgeyi kapsayan bir alanda olması maksadıyla tercih sebebi olan Özel Keçiören Hastanesi her alanda verdiği hizmet ile tercih edilmektedir. Sünnet olmak isteyen çocuklar için mükemmel bir bilgiye sahip üroloji doktoruna ev sahipliği yapan Özel Keçiören Hastanesi sünnet fiyatları şöyle;

Ankara Özel Keçiören Hastanesi Tedavi Yorumları

Ben bu hastanenin üroloji polikliniğinde göreve yeni başlayan değerli hocam Uzm. Dr. Hakan ERDOĞAN Beyefendiye muayene oldum, müteakiben 10gün sonra kontrole gittim. Gerek sosyal açıdan yaklaşımı gerekse tıbbi olarak göstermiş olduğu ilgi ve alaka ile bir psikoterapi kadar bilimsel ve inandırıcı telkinleri karşısında çok rahatladım. Değerli hocamı bu hastane ve bölüm hastaları için bir kazanç olarak düşünüyorum. Kendisine şükranlarımı sunuyorum.
Bir kaç birim gezdik hepsi ilgili alakaliydi. Gastrodan görüntüleme birimlerine, fizik tedaviye kadar hepsi çok ilgili alakaliydilar. Diğer yorumları okuyunca hayret ediyorum. Biz başka hastaneye mi gittik diye.
Özel Keçören Hastanesi Halkla ilişkiler uzmanı Esin Hanıma ilgi ve alaksından, bulunduğu görevde özverili çalışması ve Özel Keçiören Hastanenin sıcak ortamını bizlere yansıttığı için çok teşekkür ediyorum.
Danismadaki personelinden tutun halkla ilişkiler müdürü ve doktorları çok ilgili guleryuzlu ve doktorlardan hem kadın doğum doktorları hem kardiyoloji ve kalp damar doktorları konusunda son derece bilgiler.Guleryuzlu ve saygılı davranıyorlar.Cok ilgilendiler özellikle Esin hanım a çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.

Ankara Özel Keçiören Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Keçiören Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Anavatan Caddesi No:20 Keçiören / ANKARA(Dutluk Son Durak)
Telefon: +90 (312) 381 99 99

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir