Ankara Özel Eryaman Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’nın Eryaman ilçesinde yer alan ve 78 yatak kapasitesine sahip olan Eryaman Hastanesi Bölgenin tüm ihtiyacını karşılayacak şekilde donatılmış olan Eryaman Hastanesi tüm tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Hastanede yer uzman doktor kadrosu ile bütün sorunlarınıza çözüm oluşturacaktır. Erkek çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler için yer alan uzman doktorlar sayesinde en mükemmel sünnet işlemleri sizi beklemektedir. Opr. Dr. Ercüment KILINÇ
Üroloji Uzmanı

 

Özel Eryaman Hastanesi Tedavi Olanların Yorumları

İki oğlumu doç dr cenk acar’a sünnet ettirdim.Vermiş olduğu güven ve ilgi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadık,hastanenin temizliği ve kalitesi çok iyi .Teşekkür ederim cenk hocam ve özel eryaman hastanesi.
Bir hastanede olması gereken her şey mevcuttu.Doktor hemşire ve hasta danışmanları çok ilgiliydi.Oğlumu sünnet ettirdim ve çok memnun kaldım.
Ürolog.Doç. Dr.Cenk Acar beyden uygulamış olduğu tedavilerden ve hasta takibinden son derece memnunum kendisine teşekkür ederim
Doktorlar çok ilgili, gereksiz tahlil, röntgen yada başka bir talepte bulunulmuyor. Özellikle üroloji uzmanı Ercüment beye tekrar tekrar teşekkür ederim.

Ankara Özel Eryaman Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Eryaman Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Şehit Osmanavcı Mah 2649.Sok No2 Eryaman(1.Etap)-Etimesgut/ANKARA-TÜRKİYE
Tel: 444 2 928 (Çağrı Merkezi)
Tel: +90 312 274 02 74

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir