Ankara Özel Çankaya Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’nın İlk özel hastanesi ünvanına sahip olan ve 1968 yılından beridir faaliyet gösteren Özel Çankaya Hastanesi tüm alanlarda hizmet vermekle birlikte işinde uzman doktor kadrosu sayesinde, kesin odaklı çözümler sunmaktadır. 54 yataklı kapasitesi ile çözüm odaklı sorunlarınıza çözümler sunulmaktadır. Tanı ve tedavi imkanları konusunda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çağdaş yaklaşımlar ile sonuç odaklı çalışmaktadır. Evlatlarını sünnet ettirmek isteyen aileler tarafından sıklıkla tercih edilen Çankaya Hastanesi Sünnet alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip bir hastane olmaktadır.

Ankara Özel Çankaya Hastanesi Müşteri Yorumları

Babamın prostat ca tedavisi için gelmiştik.Üroloji doktoru Dr. Ömer Vasfi Ece hem hekimliği hem de insanlığı dört dörtlük bir insan.En çaresiz günümüzde bize umut oldu.50 yas üstünde mutlaka prostat kontrollerinizi yaptırın basit bir kan tahlili sadece.Iyi ki varsın Omer Hocam.ALLAH senden razı olsun.
Oğlumun varikosel ameliyatı için 1 gece kaldık.Doktor Ömer bey,hemşireler,temizlik personeli,yemek dağıtan personel,posta …hepsinden çok memnun kaldık.Güler yüzlü ,iletişimi güzel insanlar…çok teşekkür ederiz .Temiz ,yemekler de güzel
Ailecek, kaçıncı ameliyat vs geldik hatırlamıyorum. Her seferinde sorunsuz ve başarılı bir deneyim oluyor. Hastaneye gelmiş gibi hissetmiyorsuz. Hekim kadrosu yıllardır aynı ve hepsi çok başarılı. Bildiğim kadarıyla Ankara nın ilk özel hastanesi burası. Personelleri de şaşırtıcı derecede ilgililerdir. Herkese çokça teşekkürler.
2 defa aciline girmiştim. Tedavini kısa sürede yapabiliyorlar. yakınlarmızda olmaları güzel.. Tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Ankara Özel Çankaya Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Çankaya Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Bülten Sokak No:44 Çankaya Ankara
Telefon: +90 (312) 426 1450

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir