Ankara Özel Bilgi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kurulduğu ilk günden itibaren Ankara Halkı tarafından sevilen ve oldukça sıklıkla tercih edilen Özel Hastanelerin başında yer almaktadır Özel Bilgi Hastanesi. Kurumsal yapısı ve profesyonel doktor kadrosu ike her türlü sorunlarınızda yanınızda olmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde bir çok konuda hizmetlerinin sunmuş olduğu imkanları herkes tarafından sevilen Özel Bilgi Hastanesi sünnet yaptırmak isteyen ailelerin de bir numaralı tercihi olmaktadır.

 

Ankara Özel Bilgi Hastanesi Müşteri Yorumları

Çalışan personellerinden doktorlarına kadar herkesin özveri ile çalıştığı bir kurum ilgi ve alaka üst düzeyde geçen hafta sağlık problemim için gitmiştim ve çok memnun kaldım herşey icin teşekkürler
Gece saat 2 de acile başvurduk. Acil hekimi ve acilde çalışan hemşirelere teşekkürlerimizi iletmek isterim. Devlet hastanesinden sonra buradaki ilgi beni çok şaşırttı.
Yıllardır Yenimahalle hizmet veriyor biz ailecek Yenimahalle halkı olarak bilgi hastenesinden oldukça memnunuz hizmet kalitesini her geçen gün daha da artıran bilgi hastanesi yöneticilerine çok tskr ederim
Bu bölge için ulaşımı kolay , personel ve doktorları güleryüzlü ve son derece ilgili bir hastane.. özellikle dermatoloji doktoru Özlem hanımın ilgi ve bilgisinden memnun kaldık Teşekkürler sizlere..

Ankara Özel Bilgi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Bilgi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: İnönü Mahallesi Batı Bulvarı, No:99, 06370 Yenimahalle/Ankara  Telefon: 0 312 278 37 37

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir