Ankara Özel Bayındır Hastanesi Sünnet Fiyatları

Tam tamına 1992 yılından bugüne kadar hizmet veren ve Türk Sağlık sektöründe ilklerin hastanesi olan Özel Bayındır Hastanesi her daim yeniliklerin ve teknolojinin hastanesi olma yolunda ilerlemektedir.

Sağlık sektöründe geçmiş 28 yıllık tecrübe ile her alanda ilerlemekte ve gelişimini takip ederek en yeni tedavi yöntemlerini sunmaktadır. Evlatlarını sünnet ettirmek isteyen aileler için olmazsa olmaz niteliğinde olan Kavaklıdere Bayındır Hastanesi ile Söğütözü Bayındır Hastanesi her türlü sünnet işlemi büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

 

Ankara Bayındır Hastanesi Müşteri Yorumları

Ankara nın eskişehir tarafı çıkışında bulunan bayındır söğüt hastanesi,Ankara nın en saygın hastaneleri arasında bence birinci sıradadır.hasyaneye ulaşım çok kolay ,sincandan kalkıp ulus,kızılay dan dolaşıp koru istikametine giden metro ile.ankara dışından otobüsle gelecekler zaten otobüsten inince on beş dakka yürüme ile kolayca ulaşacakları mesafede.hastane personeli çalışanları çok iyi.doktorlar ise süper yani gönül rahatlığıyla tedavi olunacak yer.benden hastaneye beşyıldız
Yıllardır çocuklarım ve eşimle birlikte tek tercih ettiğimiz hastanedir.O kadar alışmışım ki kapıdan girince kendimi evimde gibi hissediyorum.İlgi alaka süper.Pek çok bölümüne gittim hatta 2 kerede operasyon geçirdik tüm branşlardan çok memnunum.Istediğim bölüm olmadığı için 2 defa başka hastane tercih etmek zorunda kaldım güya çok iyi hastaneler aman Allah ım işte o zaman daha iyi anladım kıymetini.Her aradığımda muhattap bulabiliyorum hatta doktorlar cep telefonlarını verip istediğim zaman arayabileceğimi söylüyorlar.Tüm sağlık çalışanlarına çok çok teşekkürler.
Diğer hastanelere göre uygun fiyatlı,kaliteli ve temiz bir hastane. Üroloji polikliniğine gittim. Doktorumuz çok güler yüzlü,bilgili ,işinde uzman. Bundan sonra ki tercihim de yine bu hastane olacak. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz
çok ilgili bir hastane. temiz ve düzenli. serdar hocam varsa gerisi teferuat. bilgili bir doktor. benim anam hocam sayesinde hayatta. allah ondan razı olsun. saygılar hocam..

Ankara Özel Bayındır Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Bayındır Hastanesi İletişim Adresleri

Kavaklıdere Bayındır Hastanesi

Adres: Atatürk Bulvarı No:201  Kavaklıdere 06680 Ankara
Tel : 0312 4280808

Söğütözü Bayındır Hastanesi

Adres: Kızılırmak Mahallesi 1443 Cad. No:17 Söğütözü 06530 Ankara
Tel : 0312 2879000

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir