Ankara Özel Akropol Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’da hizmet veren 50 tek kişilik özel oda konforunda sağlık hizmeti sunan Özel Akropol Hastanesi, her türlü tanı tedavi için ilk öncelik olarak tercih edilen hastaneler arasında yer almaktadır. Uzman hemşire ve uzman doktor kadrosu ile tüm hastalıklarınızın güven için çözüme ulaşmasını hissedeceksiniz.  Üroloji doktoru Ömer KAPLAN yönetiminde yapılan sünnet işlemlerinde sıfır sıkıntı politikası ile sıkıntısız bir sünnet işlemi sizi beklemektedir.

 

Altındağ Özel Akropol Hastanesi Müşteri Yorumları

Hastanenin hizmetinden, güler yüzlü çalışanlarından, uygun muayene ücretlerinden gayet memnun kaldım. Çocuk doktoru Serdar bey çok ilgili ve işini gayet iyi yapan Bi doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Sağlık personeli oldukça deneyimli, hijyene çok dikkat edildiğini gözlemledim. Bölgedeki ihtiyaca kesinlikle yanıt veriyor
Hastanenizde görev yapan, güler yüzü, samimiyeti ve yardım severliği ile biz hastaları rahatlatan Gülcan hemşireye teşekkürü borç biliriz.
Ben keçiörende oturuyorum aydınlıklevler akropol hastanesine gittim çok güzel ilgilendiler hiç beklemeden tüm muayene ve testlerim yapıldı. Doktorlar ve özellikle çalışan personele ilgili davrandıkları için teşekkürü borç bilirim ve şunu söylemeliyim ki bu dönemde bu temizlikte ve titizlikte bir hastane bulmak gerçekten zor herkese tavsiye ederim.

Ankara Özel Akropol Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Akropol Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Aydınlıkevler Mah. Uzayan Sok No 99 Altındağ ANKARA
Telefon: 0312 207 90 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir