Ankara Özel 19 Mayıs Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’nın göbeği Çankaya’da hizmet veren Butik Otel konseptinde küçük ama büyük işler başaran hastanesi Özel 19 Mayıs Hastanesi 21 branşta hizmet vermekte ve 19 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Ufak olmasına aldanmayın oldukça özverili bir personel yapısıyla mükemmeliyetçiliği yakalamış bir hastahane diyebiliriz. Oldukça profesyonel doktor kadrosuna sahip olan Özel 19 Mayıs Hastanesi Sünnet yaptırmak isteyen aileler için oldukça özel bir hastahane diyebiliriz. Ankara 19 Mayıs Hastanesi Sünnet Fiyatları şöyle;

Ankara Özel 19 Mayıs Hastanesi Tedavi Yorumları

temiz bir hastane. Hastane derken devlet hastaneleri büyüklüğünde değil fakat temiz . Genellikle çok yoğun . Daha çok emekli memurlar tercih ediyorlar . Kendi başlarına geldiklerinde dahi yıpranmadan işlemlerini yapabiliyorlar gözlemlediğim kadarı ile
Çocuk uzman doktoru Ediz Bey’e çok teşekkür ederim.Su ana kadar muayene olduğum en iyi doktorlardan biri.Gerek ilgi ve alakası ,gerekse de bilgi ve tecrübesiyle çocuğunuzu emanet edebileceğiniz doktorlardan ..
genel cerrahi bölümünde görev yapan sayın demirali hocam annemin hastalığının bütün sürecinde yanımızda oldu. çok içten ve güler yüzlü bir hizmet aldık. allah hepsinden razı olsun.
Ankara’nın merkezinde olup, bu kadar profesyonel ve işinin ehli doktorların ve çalışanların hizmet verdiği son derece kaliteli bir hastanedir.

Ankara Özel 19 Mayıs Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel 19 Mayıs Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: Naci Çakır Mah., 761. Sok. No:2, 06450 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312  478 28 28 |

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir