Ankara Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara şehrinde Keçiören ve Batıkent bölgelerinde bulunan oldukça deneyimli ekibi ve profesyonel hastahane yapısıyla her türlü sorununuza oldukça hızlı cevaplar alabilmek için tercih edilen hastahanelerden biri olmaktadır. Alanında uzman Profesör doktorları ve Doçent doktorları bulunduran Medical Park Hastanesi mükemmeliyeti arayanlar için bir numaralı tercih olmaktadır. Medical Park hastanesinde sünnet işlemleride oldukça hijyen kurallarına uyularak vede uzman kişiler tarafından yapıldığından en ufak bir sorunla karşılaşmanız neredeyse imkansız durmaktadır.

 

Medical Park Ankara Hastanesi Müşteri Yorumları

Medical Park gerçek anlamda hijyen olarak da hizmet olarak da önde gelen bir hastane, korona testimi de yaptırdım orada, çok temiz hastahane. Güleryüzlü personeli size her an destek olduğunu hissettiriyor. Teşekkür ederim.
Batikente oturuyorum mükemmel bir hastane personeller ilgi alaka doktorlar hersey harika dogumumu da orada yapacagim dogum paketlerine bakıyorum bu sıra hem hijyenik hem titizlik corona olmasina ragmen cok dikkatliler teşekkürler…
Arkadaşlar özel bir hastane burası güler yüzlü hizmet veren bir yer ve en önemlisi temiz bir hastane… Bir tanıdığım covid testini burada yaptırdı umarım sağlık problemlerimiz olmaz ama olaki yolunuz düşerse farkı hissedeceksiniz.
Medical park hastanesi temiz hijyenli bir ortama sahip herkes maskeleri takmış. Personeller çok yardımcı oluyorlar. Çok hızlı bir şekilde testimi yaptılar. Çok memnun kaldım

Ankara Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Medikal Park Hastanesi İletişim Adresi

Medical Park Ankara (Batıkent) İletişim Bilgileri
Adres: Kent Koop Mah. 1868. Sok. No:15 Batıkent – Yenimahalle/Ankara
Çağrı Merkezi: 444 44 84      Telefon: (0312) 666 80 00

VM Medical Park Ankara (Keçiören) İletişim Bilgileri
Adres: Kalaba, 06120 Keçiören/Ankara
Çağrı Merkezi: 444 44 84        Telefon: (0312) 666 08 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir