Ankara Acıbadem Hastanesi Sünnet Fiyatları

Tüm tanı ve tedavi için Türkiyenin bir numaralı hastanesi olan her türlü sorun ve sıkıntıda yanınızda duran sadece işlem sırasında değil sonrasındada yaptığı her türlü işlemin arkasında durarak gönül rahatlığıyla ayrılmanızı sağlayan Acıbadem hastaneleri sünnet yaptırmak isteyen ailelerinde bir numaralı tercihi olmaktadır. Acıbadem hastanelerinde sünnet işlemi profesyonel doktor kadrosu sayesinde mükemmel sonuçlar ile ele alınmaktadır. Direk sünnet yaptırmadan önce muayene edilip kan tahlili yapılarak sünnet işlemi yapılmaktadır. Buda sünnet öncesi herhangi bir gerekli işlem varsa bilmenizi sağlamaktadır.

Ankara Acıbadem Hastanesi Müşteri Yorumları

Tertemiz, piril piril bir hastane. Calisanlari muthis ilgili ve yardimsever. Mr icin gittik ve beklemdik, sıkılmadık. Harika bir hastane.. Rabbim tum hastamara sifa versin insallah.
Kasım ayında ameliyat oldum ve çok memnun kaldım,buradan bütün hastane personeline ilgi ve alakalarından dolayı çok,çok teşekkür ediyorum.vatanımız ,da böyle bir hastahane olduğu için gururlandım…
Oran şehri içinde Pannora’nın hemen arkasında bulunan gösterişli bir hastane, genelde özel bir hastane görünümü veren ama kaliteli ve bir o kadar da uzman doktorların olduğu şehir içindeki iyi hastanelerden. Özel sigortalar bu hastanede kullanılabilir personel ilgili ve bilgili. Otopark sorunu sorun olmayacak şekilde diyebilirim, kapıda vale hizmeti mevcut.
Neredeyse Ankara’da bulunan tüm özel hastanelere gitmiş biri olarak yazıyorum. Hastaneye girdiğimiz anda güleryüzle karşılandık ve herkes bir şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Prof. DR. Lütfü ÖNDEROĞLU hocamızdan detaylı ultrason için randevu almıştık kendisi fazlasıyla ilgilenip bizi bilgilendirdi. Gerçekten Ankara için belli bir kalitenin fazlasıyla üzerinde hizmet veriyor. Teşekkür ediyorum.

Ankara Acıbadem Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Acıbadem Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: Turan Güneş Bulvarı 630. Cadde No: 6 Or-an, Çankaya / Ankara
TELEFON: +90 312 593 4444

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir