Ankara A Life Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’nın parlayan yıldızı haline gelen ve oldukça memnun kalınan Özel hastanelerden biri olan ALife hospital hastanesi yüksek tercih sebebi olmaktadır. İşinde uzman kişilerin gerçekleştirdiği ve uzman doktor kontrolünde gerçekleştirilen sünnet işlemleri ile en ufak bir sıkıntı ve sorun olmadan sünnet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’da Etimesgut ve Pursaklarda 2 bölgede iki farklı hastane olarak yer alan ama yönetimi ortak olan bu mükemmel hastanelerde uygun fiyat ve kalitenin birlikteliğine ulaşacaksınız.

 

Ankara A Life Hastanesi Müşteri Yorumları

Bugün oglumu sünnet için götürdüm aile için çok heyecanlı Bir duygu sünnet. Dr mesut tül hocama teşekkür ederim. Gayet güzel oldu sünneti oğlum hiç aglamadı . Oglum 8 yaşında bu arada lokal oldu sünneti. tüm yardımcı personele ve hasta kayıt dahil degerli hocama teşekkür ediyorum. 5 yıldızı hakettiler.
Son bir kaç haftada farklı konular için bir kaç defa Etimesgut A Life Hastanesi’ni ziyaret ettim. Benim irtibatta bulunduğum tüm çalışanlar güler yüzlü ve ellerinden geleni yapmak için çaba gösteren insanlardı. Doktorları da mütevazi, cana yakın ve en önemlisi tecrübeli buldum. Kayda değer bir sıkıntı yaşamadan genellikle çok kolay bir şekilde tüm işlemlerimi hallettim.
Hasta haklarında bulunan Gülay hanım çözüm odaklı ve çok tatlı bi insan. Yaşadığımız sıkıntı ile çok uğraştı ve çözdü. Sorunlar elbette olabiliyor ama çözüm bulabilmek için karşınızda birini bulmanız çok güzel bi şey kendisine teşekkür ederiz  
3saatin içinde bütün tahlil ve tetkiklerim benimle ilgilenen hostes sayesinde yapılmıştı. güler yüzlülükleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyorum.her zaman tercih edebileceğim bir hastane

Ankara A Life Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara ALife Hospital İletişim Adresi

Adres: Elvan Mah. 1935. Sok. No: 5 Etimesgut / ANKARA
Telefon: 08508885433
Adres:Fatih Mah. Yavuz Blv. No : 15  Pursaklar/ANKARA
Telefon: 08508885433

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir