Akşehir Özel Parkhayat Hastanesi Sünnet Fiyatları

2015 yılından beridir Konya ilinen Akşehir ilçesinde faaliyet gösteren Parkhayat Akşehir Hastanesi hem sünnet işlemleri için hemde diğer işlemler için yüksek oranda tercih edilen hastanelerden olmaktadır. Akşehir Parkhayat Hastanesi 12400 metrekare kapalı alanda hizmet vermesi 42 adet yoğun bakım yatağı ve 103 normal yatak kapasitesine sahiptir. 23 branşta 30 hekim ve 300 personeli ile Akşehir Konya ve çevre illerdeki komşularına hizmet vermektedir.

Sünnet işlemlerinde verdiği hizmet ve diğer hastane işlemlerinde mükemmel hizmet anlayışını elinde tutan Özel Akşehir Parkhayat hastanesi yenidoğan sünnet işlemi, bebek sünnet işlemi ve çocuk sünnet işlemlerinde tercih edilen hastanelerden biri olmaktadır.

Akşehir Özel Parkhayat Hastanesi Tedavi Yorumları

Güvenilir hekim kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla Akşehir’e güzel bir nimet. .Ayrıca acile başvurduğumda orada ki güler yüzlü bayanların karışılayışı ilgi ve alakaları hemşirelerin güler yüzü Acil doktorlarının ilgi ve alakaları gayet güzel. Ayrıca Kadın doğum doktoru Hicran Kanat’ın doğumda bana yardımcı olması ilgisi ve alakası için teşekkür ederim İYİKİ PARKHAYAT !
Temiz ve hijyenik bir kurum, çalışanlar güler yüzlü ve ilgili, epilasyon biriminden hizmet alıyorum özellikle Hasibe Hanımın güleryuzu ve yaklaşımından çok memnun kaldım. Ayrıca epilasyon cihazları da kaliteli ve sonuç verici tavsiye ederim.
Aksehirde bulunan park hayat hastanesi. Doktorlar ve çalışanları tüm emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hastanenize antalyadan afyona yolculuk yaparken rahatsizlandigim icin uğradım. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca kafeteryanızda çalışan deniz hanımın güler yüzlü tavrı,ilgisi ve sohbetine ayrıca teşekkür eder kendilerine sevgilerimi iletirim 😍🤭
PARKHAYAT HASTANESİ Akşehir için yapılmış kaliteli bir hizmettir. Uzman hekim kadrosu deneyimli ve kaliteli aynı zamanda güler yüzlü personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Temiz; güvenilir ve zamanında hizmet verebilen bir sağlık grubudur.sağlıklı günler 🙂

Akşehir Özel Parkhayat Hastanesi Sünnet Fiyatları

Akşehir Özel Parkhayat Hastanesi İletişim Adresi

Adres: İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi No:119 Akşehir / KONYA
Telefon: +90 (332) 310 10 10

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir