Afyon Özel Parkhayat Hastanesi Sünnet Fiyatları

Afyon Parkhayat Hastanesi sağlık hizmeti vermenin büyük gururu ile 2006 yılından bugüne Afyon şehrine hizmet vermekte ve vermeye devama etmektedir.  152 yatak kapasiteli hastanesi ile 65 işinde uzman doktor kadrosu ile her türlü tanı ve tedavi için mükemmel sonuçlar sizi beklemektedir.

Çocuklarına sünnet yaptırmak isteyen ailelerin tercihinde yer alan Afyon Özel Parkhayat hastanesi sünnet işlemleri için seçilecek hastanelerin başında yer almaktadır.

Afyon Özel Parkhayat Hastanesi Müşteri Yorumları

Afyon Özel Park Hayat hastanesi ..Afyonun en özel ve kaliteli hastanesi .Doktorlarin ilgi ve alakasi çok iyi memnun kaldim .Pandemi kurallarina uyan , hijyen açısından gayet kaliteli bir hastane.
Merhabalar 2 gün önce muayene için afyon hastanenize basvurduk ilgi alaka temizlikten cok memnun kaldık daha önce bir cok özel hastane deneyimimiz oldu ancak bu kdr güler yüzlü çalışanlarla karşılaşmadık sadece ilgili olduğumuz bölümde degil hastaneniz temizlik personelinde asistanına kayıt görevlisinden kan almada çalışan bütün personele teşekkür ederiz .
Park hayat hastanesi yeni bina üçüncü kat Genel cerrahi servisi hemşirelerine hepsine ayrı ayrı çok teşekkürler maşşallah böyle hizmet güleryüzlülük bütün hastanelere lazım
sırf yorum yapmak için bu hesabı açtık hemşireler çok güler yüzlü insanın morali yerine geliyor ve tüm hastane personeline teşekkürler

Afyon Özel Parkhayat Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Afyon Parkhayat Hastanesi İletişim Adresi

Adres:Hasan Karaağaç Mah. Turgut Özal Cad. No.37 Merkez / Afyonkarahisar
Telefon:+90 (272) 213 87 87

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir