Adana – Özel Sezar Hastanesi Sünnet Fiyatları

Adana Çukurova bölgesinde faaliyet gösteren ve 2017 yılından beri hizmet veren Sezar Hospital uzman ekip ve profesyonel kadrosu sayesinde mükemmel sonuçlar elde etmektedir. 12.000 metre kare kapalı alanda toplamda 110 yatak kapasitesi sayesinde Adana’da mükemmel sonuçlar elde etmektedir. Uzman kadrosu ve profesyonel doktor kadrosu sayesinde sünnet işlemleri mükemmel bir şekilde profesyonel sünnet işlemi yapılmaktadır.

Özel Sezar Hospital Müşteri Yorumları

İlgi alâka, güleryüz, ekip ekipman kalitesi ve profesyonellik 10 numara. Tüm hastane ekibini canı gönülden tebrik ediyorum.
Kötü yorumlara hiç itibar etmeyin 3 gece kaldık güleryüzlü personel pırıl pırıl hijyenik özellikle hemşireler çok ilgiliydi bizim hemşireler yağmur ve irem güleryüzlülükleriye evimizde gibi hissettirdiler diğerlerinin ismini bilmediğim için tek tek saymak isterdim başhemsirrmizde çok tecrübeliydi
Çok temiz bir yer. Hastalarla çok güzel ilgileniyorlar. Yoğun bakım her hastasıyla özel ilgileniyor. Burda o kadar kötü yorum okudumki az kala gidip hastamızı ordan alacaktık, çok şükür ki gözümüzle gördük öyle olmadığını.
Çocuk hemşiresi Merve hanıma çok teşekkür ederiz Şimdiye kadar gördüğümüz isini severek yapabilen tek hemşire

Adana - Özel Sezar Hastanesi Sünnet Fiyatları

Adana Özel Sezar Hospital Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Toros Mahallesi Kasım Ener Bulvarı No: 25 Hayal Park yanı Çukurova
Çağrı Merkezi: 444 0 158
Telefon: 0 322 205 5555

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir