Adana – Özel Ortadoğu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Adana Seyhan bölgesinde yer alan ve oldukça güzel bir hastane ortamını anlatan oldukça güzel işler başaran bir hastanedir. Özel Ortadoğu Hastanesi. Güveni, saygınlığı ve hasta mahremiyetini ön planta tutan ve her daim hasta haklarına riayet eden Özel Ortadoğu Hastanesi etik değerlerden ödün vermeden hastaların hakkını düşünen nadir hastanelerden biridir. Özel Ortadoğu Hastanesi sünnet işlemindede profesyonel uzman ekibiyle mükemmel işler başarmaktadır.

Adana Özel Ortadoğu Hastanesi Müşteri Yorumları

Şehrin merkezinde olması gerçekten harika. Hizmet bakımından son derece mükemmel bir hastane. Çalışanları sizlerle çok iyi ilgileniyor . Evinizdeki gibi rahat oluyorsunuz. Fiyat olarak da çok uygun
Gerçekten güzel bir hastane hasta memnuniyeti için elinden geleni yapıyorlar herkese tavsiye ederim bütün önlemleri almışlar gerçekten.
Özel Adana Ortadoğu Hastanesinden hizmet aldım aldığım hizmetten çok memnun kaldım profesyonel doktorlar var kesinlikle tavsiye ederim.
Tüm doktorlar ve asistanlar ilgili. Hastane tertemiz. Şikayetinizi dikkatle dinliyorlar. Tüm doktorlara teşekkür ediyorum.

Adana - Özel Ortadoğu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Adana Ortadoğu Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Ziyapaşa Mah. 67055. Sokak No:1 Seyhan/ADANA
Telefon: +90 (322) 454 44 30   –   +90 (322) 400 01 01

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir