81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Adana – Özel Metro Hastanesi Sünnet Fiyatı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Adana’nın profesyonel hastanelerinden biri olan ve verdiği hizmet müşteri memnuniyeti açısından oldukça rağbet gören Özel Metro hastanesi aynı zamanda ailelerin sünnet işleminde tercih ettiği hastaneler arasında yer almaktadır.

Adana Şehrinde sünnet yaptırmak isteyen aileler için oldukça kolaylık sağlayan Özel Adana Metro Hastanesi Sünnet işlemindede bir numaralı isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çocuk Cerrahisi kliniğinde sünnet işlemini gerçekleştiren Opr. Dr. Mesut KOCA Aynı zamanda Hastanenin Başhekimide olmaktadır. Sünnet işleminde oldukça profesyonel olan ve geçmişteki çalışma alanlarına baktığımızda kariyerine uzman biri olduğunu söylemek hiçte zor olmasa gereke.

 

Adana - Özel Metro Hastanesi Sünnet Fiyatı

Özel Metro Hastanesi İletişim Bilgileri

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:15 Seyhan/Adana
+90 (322) 456 19 00

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir