81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Adana – Özel Epc Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Sağlık hizmetlerinde gerekli her türlü altyapı ve profesyonelliği ilke edinerek sunmuş olunan tedavi yöntemleri ve gerek teknolojisi gerekse hizmetler açısından mükemmel sonuçlar elde etmenize yarayacak hastanelerden biri olmaktadır. Adana Özel Epc Hastanesinden Sünnet yaptırmak isteyen ailelerin tercih sebebi olmakta, mutlu kalmaktadırlar.

Özel EPC Hastanesi Müşteri Yorumları

Personellerin ilgi ve âlakaları çok iyi. Doktorlar çok titiz. Aile yeri gibi . Muayeneden memnun kaldım . Tavsiye ederim
Gerçekten çok güzel bir hastane çok ilgili ve uzman doktorları var.Hastalığımla ilgili bütün durumları rahatlıkla anlattım ve doktor da uzun uzun dinleyip tek tek sorular sordu yani her ihtimali inceliyor
Tam anlamıyla mükemmel bir hastane. Kadrosuyla, ilgisiyle,temizliğiyle her anlamda dört dörtlük bir ortam. Tüm çalışanlarına ve yönetimine teşekkür ederim. Böyle bir hastanenin olması mutluluk veriyor. Emeklerinize sağlık.
Tamamen aile ortamı ve alanında uzman doktorlardan oluşan bir kadrosu var..herşey için teşekkürler..

Adana - Özel Epc Hastanesi Sünnet Fiyatları

Adana Özel EPC Hastanesi İletişim Adresi

Adres: 100. Yıl Mah. Carrefoursa AVM Yanı / ADANA
Telefon: 0.322 260 00 01 (Pbx)

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir