81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Adana – Özel Avrupa Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Ana yol üzerinde ve kolayca ulaşılabilen bir konumda yer alan Özel Adana Avrupa Hospital Hastanesi Sünnet işlemindede profesyonellerin tercihi olmaktadır. Hastanenin 5 katlı ve toplamda 5000 metrekare kapalı alan üzerinde kurulu olması ve 30 poliklinik 122 yatak kapasitesi ve 48 uzman doktor ile mükemmel sonuçlar sizleri bekliyor. Hastane ortamında gerçekleştirilen sünnet işlemlerindede mükemmel bir zaman sizi beklemektedir.

Adana Özel Avrupa Hospital Yorumları

Şehrin ana arter üzerinde modern bir sağlık tesisi,pek çok poliklinik mevcut,Dr.kadrosu iyi,hijyen ve hasta takibi iyi düzeyde.Herkese acil şifalar..
Kaliteli hizmet ve karşılama. SGK olarak yararlandım. Yerleşim yerinde olması mükemmel
Uzman yönetim kadrosu, tecrübeli hekimleri ve güler yüzlü çalışanları ile güvenle gidebileceğiniz bir hastane kesinlikle tavsiye ediyorum .
Adana - Özel Avrupa Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatı
Adana – Özel Avrupa Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatı

Adana Özel Avrupa Hospital İletişim Adresi

AdreS: Toros Mahallesi Kenan Evren Bulvarı No: 43 Çukurova / Adana
Telefon ve Fax+90 (322) 206 00-00.  +90 (549) 449 21-12

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir