Adana – Özel Altın Koza Hastanesi Sünnet Fiyatları

Adana Yüreğir’de özel hastanenin ne olduğunu bizlere anlatmak amacıyla kurulan ve mükemmel işler başaran Altınkoza Hastanesi sünnet işlemindede profesyonel hastanelerden biri olmaktadır. Hastane ortamında nezih ve profesyonel bir sünnet işlemi için Adana şehrinin tercihlerinden biri olmaktadır. Sünnet fiyatları konusundada uygun fiyatlar sunan Özel ALtınkoza Hastanesi sünnet işleminde tercih edilen hastaneler arasında yer almaktadır.

Adana Özel Altın Koza Hastanesi Müşteri Yorumları

Doktorlarından, hemşiresine, personeline kadar hepsine çok teşekkür ediyorum. Önceliklerinin insan sağlığı olması o kadar mutlu etti ki 🥰 bunun söylenmesi komik gelebilir çünkü zaten hastane önceliği bu olmalı derler ama ne yazık ki özel hastanelerin önceliğini para olarak görmüştüm bugüne kadar ama bugün gördüm ki öyle olmayan hastaneler de varmış. Bu zor dönemde tüm çalışanlarınızın Allah yardımcısı olsun.
Hastaneye acile geldim acilde muayene oldum doktoru olsun hemşireler ve personel leri çok ilgilendiler çok teşekkür ediyorum hepsine hastane deki çalışanlar çok sıcak kanlilardi buradaki ilgiyi hiçbir yerde görmedim çünkü bir hastaneye gitmiştim bayilacaktim kimse aldırış bile etmedi sonra bu özel altinkoza hastanesine geldim kapıda hemen hemşiresi doktoru personeli koştu ilgilendiler hepsine çok teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı hastanenin sahibi Cumali TAKTAKOGLUNA teşekkür ediyorum böyle bir hastane açtığı için
Adana - Özel Altın Koza Hastanesi Sünnet Fiyatları
Adana – Özel Altın Koza Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Altın Koza Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 0322 322 72 72
Adres: Tahsilli Mahallesi, Kozan Cad., (Tren Yolu Yanı) No:321, 01240 Yüreğir/Adana

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir